KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15727243
nr 1572 7243
Gunnar Gebbe Björkman
(f. 1945), Sverige
Akvarell, Gunnar Gebbe Björkman (f. 1945). Signerad, daterad 1979, Törnskata, 38x27 cm, yttermått inklusive ram: 55x43 cm
Utrop:
500 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:25:16
Gunnar Gebbe Björkman
Läs mer om Gunnar Gebbe Björkman